Jak se k sobě hodí Beran a Vodnář

Beran
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Beran, jako jedno z trojúhelníku ohnivých znamení Beran – Lev – Střelec se také vyznačuje doslova přebytkem a překypováním životní energie. Ale co ještě Berany definuje? Jací jsou?
Vodnář
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Typický samorost, který ani tak nejde proti proudu, jako ho spíše volně křižuje. Vodnáři jsou zkrátka originální, pokrokoví a sví. A co dalšího je vystihuje?

Beran a Vodnář - Partnerský horoskop

Tak tady se pro změnu poznaly dvě nezávislé povahy, které si cenní vlastní suverenity. Ale zatímco beran je sice energetický ale pohybuje se předvídatelně, vodnář jedná absolutně náhodně. A to je značně zajímavá kombinace. Ti dva se zkrátka nikdy nudit nebudou, I když by si občas oni, či zejména jejich okolí, přáli, aby tomu tak nebylo.

Ztráta kontroly…

Beran si cenní silných osobností. Je v tomhle trochu alibistický. Na jednu stranu má rád vedle sebe suverénní personality, někoho s vlastním názorem, kdo je mu roven a kdo se nepodřídí snadno, na druhou stranu ale touží dominovat, být prvním a vůdčím. Takže si sice na jednu stranu váží vodnářovi nezávislosti a schopnosti rozhodovat se sám za sebe, ale na druhou stranu ho časem přesně toto začne štvát. Protože vodnář je nepředvídatelný až moc. Beran nikdy neví, co bude zítra. Na jednu stranu je to zábavné, beran se tak nenudí a udržuje ho to ve střehu, na druhou stranu se tím pak cítí unaven a zejména neví, jak vodnáře zbrzdit. A má to ještě jedno specifikum. Vodnáři bývají zpravidla velmi otevření a přátelští. Rychle navazují vztahy a jejich láska objímá svět. Ale kvůli tomu se jí nedostává beranovi. Ten se cítí odstrčený, nemilovaný a přehlížený. A zkuste si přehlédnout berana…

…a její násilné nabytí

V případě, že se beran cítí odstrčen, reaguje zcela impulzivně. Snaží se vodnáře uzurpovat pro sebe. Zkracuje mu uzdu, nutí ho držet se blízko a žít pro berana. Ale to je absolutně kontraproduktivní. Čím víc bude beran vodnáře omezovat, tím víc se on bude vzpírat, až práskne dveřmi a odejde navždy. Vodnáře nejde spoutat, nejde omezit. Protože povodeň, která hráze protrhne bude ničivá a voda se ztratí navždy. A jak to tedy řešit správně? Především komunikací. Mluvte spolu. Beran tak zjistí, že ho vodnář nepřestal milovat méně, že to, že má spoustu kamarádů neznamená, že jej ignoruje. Pro berana je totiž kruciálně důležité uvědomit si, že není vodnářem zanedbáván, že jde jen o mylný dojem. Nesmí vodnáře omezovat. Protože vodnář v tomto funguje velmi jednoduše – čím víc se cítí svázán, tím větší má tendence utíkat. Naopak pokud mu beran dopřeje volnost, přestane vodnář bažit po absolutní svobodě a bude se rád vracet.

Volnost

Když toto nebezpečí vztah přežije, je už dobře. Oba si skvěle rozumí, protože oba vyznávají kult nezávislosti. Mají rádi legraci a akci, společně podnikají nejrůznější věci, cestují a vyvádí nejrůznější hlouposti. Zajímavý je jejich vztah k práci. Vodnář je totiž poměrně užvaněné znamení. Do všeho kecá. Ale víc kecá, než dělá. Beran má ale jednu úžasnou vlastnost. Dokáže nechat vodnáře mluvit, zatímco on sám projekt rozjede a vodnáři nezbyde nic jiného než naskočit do rozjetého vlaku a snažit se berana dohnat. Což nestíhá, a to ho motivuje. Beran zkrátka dokáže vodnáře nasměrovat, zacílit tam, kde je opravdu potřeba, kde něco dokáže. A nedá na jeho neustále kecání. Zároveň oba milují životy plné nepředvídatelných událostí a zvratů. Ti dva se spolu zkrátka nikdy nudit nebudou.

Myslet na druhého

Co by se měli naučit oba, je dokázat dbát na druhého. Udělat si na něj čas, slevit pro něj ze svých plánů a cílů, brát na něj ohledy. Brát ho na akce, věnovat se mu a nezapomenout na něj. Zejména berani mají tendence pro své vlastní plány toho druhého přehlížet. A tam nastává problém, vodnář se brání a brání se tím, že si hledá zábavu jinde. A to beran nese velmi těžce. Pokud to ovšem dokáží překonat, bude jejich vztah naprosto skvělý. Samostatnou kapitolou je nevěra. Beran i vodnář mohou mít tendence hledat povyražení jinde a mít krátkodobé románky na jednu noc. To už je pak na domluvě, nevěra totiž dokáže spolehlivě zničit jakkoliv dlouho budovaný vztah.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz