Jak se k sobě hodí Blíženci a Blíženci

Blíženci
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Existují jen dvě znamení, která jsou „párová“ – ryby a právě blíženci, u kterých je to snad ještě významnější. A to samotné o nich mnoho vypovídá a ukazuje značnou část charakteru, kterým Blíženci disponují. Ale jací tedy vlastně jsou?
Blíženci
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Existují jen dvě znamení, která jsou „párová“ – ryby a právě blíženci, u kterých je to snad ještě významnější. A to samotné o nich mnoho vypovídá a ukazuje značnou část charakteru, kterým Blíženci disponují. Ale jací tedy vlastně jsou?

Blíženci a Blíženci - Partnerský horoskop

Dva blíženci se ve vztahu nikdy nebudou nudit. Jsou jako dvojčata, jak to ostatně mají ve znamení. Zkrátka si skvěle sednou. A co dalšího se dá o nich ještě říct?

Argumentace

Blíženci mají vždy o čem spolu diskutovat a činí tak hodně a rádi. Jediný problém je, že čas od času tak nějak jejich diskuze začnou postrádat smysl. Nejde ani tak už o opravdové argumentace jako o hru. Souboj o to, kdo bude mít poslední slovo. A protože ho chtějí mít oba, nevyhnutelně se utopí ve slovíčkaření a slovních přestřelkách. Ty pak ovšem snadno přerůstají ve špičkování a blíženci jsou, když se pořádně vyhecují, schopní říct tomu druhému opravdu nepěkné věci, které navíc ani nejsou pravda. Jen se zkrátka zapomenou v soutěžení. A pak zazní slova, která nikdy zaznít neměla. Protože blíženci nemají rádi problémy a mají dojem, že je jen sráží v rozletu, mají to tendenci neřešit. Ale to samozřejmě není úplně dobře. Především proto, že ony se pak ty trable mají tendenci kupit a přerůstat přes hlavu. To se samozřejmě netýká jen přestřelených diskuzí, jde vlastně o jakékoliv problémy, které se ve společném fungování vyskytnou. Partneři by se měli naučit spolu řešit všechno raději hned. Neužírat se a nenechat to kvasit, ale pěkně si spolu sednout a všechno vyřešit. A pozor, blíženci mají tendence tyhle věci zahrávat do autu nebo dělat vtípky a doufat, že se to nějak vyřeší samo. Nevyřeší. Jen to bude ještě o to horší. Blíženci se zkrátka musí naučit rozpoznat, kdy je čas mluvit vážně a k věci, kdy by měli doopravdy vše vyříkat. A naučí-li se ještě k tomu volit svá slova lépe a omylem neranit toho druhého, tím lépe.

Empatie

Blíženci mají tendenci pro samou zábavu, slovíčka (v jejichž používání jsou mistři) a vtípky nevidět ty důležité věci a přehlížet emoce druhých. Naučit se toto vnímat je jedna z nejtěžších věcí vůbec. Je nesmírně těžké dokázat v partnerovi číst a umět se na svět podívat jeho očima. Ale je to opravdu důležité. Blíženci by se zkrátka měli snažit vcítit se do toho druhého, vnímat jeho emoce a adekvátně na ně reagovat. Dobrý cvičením a návodem, jak se to naučit je mluvení spolu. Mluvte, sdělujte si, jak co kdo vnímá, jak co cítil. Velmi to pomůže a dá něco, od čeho je možné se dále odrazit.

Společnost

Blíženci milují kamarády, davy, společnost, lidi. Bývají baviči společnosti, a to u vztahu dvou blíženců platí obzvlášť. Pozor ale, aby při věnování se všem kamarádům nezapomínali na sebe navzájem. A hlavně byli zodpovědní. To se týká hlavně společného života. Domácnost se o sebe sama nepostará a když se rodinný krb nebude pravidelně vymetat, udusí se a vyhasne. A blíženci by si měli dát pozor i na přílišné rozhazování a finanční problémy.

Vztah se musí pěstovat, je třeba se o něj starat. A to platí i zde. A jak je to s nevěrou? Blíženci jsou většinou hodně otrlí a nežárlí. Tady záleží jen a pouze na tom, jak si to ti dva nastaví, otevřené vztahy nebývají výjimkou. Ale víc než kde jinde by zde mělo platit, že je třeba stanovit si přesné mantinely tak, aby s nimi oba souhlasili.

Koníčky

Je velká pravděpodobnost, že se dva blíženci shodnou alespoň v některém ze svých koníčků. Pokud to tak je, paráda. Pár se tak má čím zabývat společně a soužití to může jen napomoci. Tím, že mají oba dva ohromnou energii a jsou společenští mohou navíc vytvořit báječný tandem, který se bude v životě maximálně podporovat.

Tento vztah je velice křehký a je v něm plno nástrah. Ale když se je podaří překonat, ti dva si mohou perfektně sednout.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz