Jak se k sobě hodí Blíženci a Ryby

Blíženci
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Existují jen dvě znamení, která jsou „párová“ – ryby a právě blíženci, u kterých je to snad ještě významnější. A to samotné o nich mnoho vypovídá a ukazuje značnou část charakteru, kterým Blíženci disponují. Ale jací tedy vlastně jsou?
Ryby
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03
Ryby jsou nesmírně citlivé bytosti, které si cení harmonických vztahů, pohodlí rodinného krbu ale zároveň jsou velmi cílevědomé a dost často káží vodu a pijí víno… Co dalšího je ale charakterizuje?

Blíženci a Ryby - Partnerský horoskop

Blíženci jsou otevření, přelétaví se spoustou povrchních vztahů. Ryby jsou oproti tomu citlivé, emoční a toužící po jediné pravé lásce. Jak to může fungovat?

Vnímavost

Ryby jsou hodně empatické. Dokážou vycítit každou změnu nálady toho druhého a reagovat na ni. Jsou velmi intuitivní, a proto jsou schopné leccos odhadnout i beze slov. Blíženec má tak pocit, jako by se ponořil do snu. Ryby jsou pro něj schopné udělat první poslední ještě dřív, než to vůbec vysloví. Trochu problém to ale dělá ve vzájemných diskuzích. Protože blíženec má široký záběr témat a řídí se intelektem. Ryba jde do hloubky a směr jí udávají spíše city. Tím pádem mají občas trochu problém toho druhého pochopit. Ale má to i svůj háček. Ryby totiž touží po romantice a projevech lásky, po hlubokém a věrném poutu. Blíženec je oproti tomu hodně svobodomyslný, touží po otevřených vztazích a širokém okruhu přátel. A to citlivé ryby zraňuje. Také jsou dost vztahovačné a je potřeba aby si zvykly na to, že blíženec občas mluví víc, než by měl a říká věci, které tak nemyslí. Ryby jsou totiž velice snadno zranitelné neprozřetelně vyřčenými slovy.

Tajemnost

Ryby jsou dost tajemné a málokdo si je stoprocentně jistý, na čem s nimi vlastně je. To je způsobeno dvěma věcmi. Jednak lehkostí, s jakou se rybky ztrácejí ve fantazii a neprodlévají v reálném světě. Občas jsou tím pádem dost zmatené a chovají se nelogicky. A druhá věc je ta, že ryby mají tendenci k nepředvídatelným změnám nálad. Stačí jim chvilka, aby se rozzlobili, byli plačtiví nebo uražení. Blíženec pak zkrátka nechápe, co udělal špatně. A ryba mu to nechce říct. Má v těch negativních chvílích tendence stáhnout se do sebe a s tím druhým nemluvit. A to se pak těžko chyba napravuje. A navíc to blížence, pokud mlčení trvá moc dlouho, vyloženě štve. Potřebuje komunikovat, bavit se. A tak se baví jinde. A ryba v tom hned vidí zradu a nevěru a je ještě zoufalejší. Blíženci jsou oproti tajemným rybám hodně otevření a upřímní. Nic neskrývají, všechny karty mají na stole a málokdy něco zatajují. Když už potřebují něco „zatlouct“, spíše se z toho vymluvit a převrátit slovíčka, než že by vyloženě něco tajili. Neustále tak budou narážet na tenhle velký rozpor. Blíženec je zvyklý říkat všechno přímo a otevřeně, zatímco ryba je vztahovačná a bere si leccos až příliš osobně. Dále také leccos zatajuje a je málomluvná. Blíženec ale mluvit potřebuje a štve ho, když mu druhý něco tají a on s tím nemůže nic dělat.

Flexibilita

Ryby a blíženci si skvěle sednou v tom, jak jsou oba flexibilní. Rychle se rozhodují a svá rozhodnutí mění. Jsou svobodomyslní a otevření novým zážitkům. Zároveň nesnáší omezení, a proto se příliš nesnaží toho druhého vázat. I citlivé ryby toužící po hlubokých citech to dělají jen když jsou opravdu zoufalé. Blíženci by se tedy měli naučit projevovat rybám své city. Tím si zaručí maximální svobodu.

Problém s těmito dvěma znameními je, že jsou poměrně neprakticky založená. A mohou mít proto trochu problém vést domácnost a starat se o „všední“ a „obyčejné“ věci jako je rodinný krb a pokladna.

Naučit se

Blíženec rybu ve výsledku učí užívat si života a žít v přítomnosti. Dodává jí energii a ryba obdivuje jeho proud nápadů a invence. Blíženec je zase uchvácen jejím vnitřním světem a učí se od ní jemnosti a porozumění tomu druhému. Právě ryba má moc naučit toho druhého empatii. A tu blíženec zejména ve vztahu s rybou potřebuje více než dost.

Pokud se ti dva naučí spolu mluvit – blíženec zbytečně neplácat věci, co rybu zraní a projevovat ji lásku a ryba nemlčet ale mluvit o tom, co ji trápí, bude jejich vztah v pořádku a všechny bouřky dokážou zažehnat.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz