Jak se k sobě hodí Blíženci a Vodnář

Blíženci
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Existují jen dvě znamení, která jsou „párová“ – ryby a právě blíženci, u kterých je to snad ještě významnější. A to samotné o nich mnoho vypovídá a ukazuje značnou část charakteru, kterým Blíženci disponují. Ale jací tedy vlastně jsou?
Vodnář
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Typický samorost, který ani tak nejde proti proudu, jako ho spíše volně křižuje. Vodnáři jsou zkrátka originální, pokrokoví a sví. A co dalšího je vystihuje?

Blíženci a Vodnář - Partnerský horoskop

Obě tato vzdušná znamení si velmi dobře rozumí. Spojuje je totiž láska k intelektuálním diskuzím a všemu rozumovému. A co ještě?

Rozhovory

Blíženec i vodnář jsou velmi komunikativními znameními. Díky svému vzdušnému založení se vyžívají v intelektuálních diskuzích. Jsou spíše rozumově založení, rádi se vzdělávají a objevují nové obzory. Mají obrovské okruhy zájmů a témata jim snad nikdy nedojdou, vždyť je toho tolik co objevit a prozkoumat! I proto si skvěle sednou a jejich vztah je pravděpodobně jednou velkou započatou a nikdy nedokončenou diskuzí. Ovšem oba se na svět dívají trochu jinak. Blíženec vše bere hodně po povrchu, má záběr do šířky, ale hlouběji už nejde. Vodnář se oproti tomu spouští do hlubin lidské duše i mysli a rád se pitvá v detailech. Blíženec mu proto občas přijde povrchní a trochu dětinský. Na druhou stranu mu ale strašně imponuje logické myšlení protějšku.

Otevřenost

Oba jsou hodně otevření. Společenští se spoustou přátel. Dbají na svobodu a váží si jí, nedovolují si proto toho druhého omezovat. Zároveň nejsou zatížení předsudky a rádi zkouší nové a netradiční věci. Nejsou žárliví a majetničtí, nemají sklon toužit po vlastnění věcí či lidí. Ve výsledku bývá jejich vztah často velmi otevřený – až tak, že si tolerují vzájemné nevěry a k sobě se jen pravidelně vrací. Fascinující na nich také je, že je u tohoto vztahu jako u mnoha jiných obdobných příliš nehrozí prosté ochladnutí citů vinou přílišné volnosti. Jejich zalíbení je totiž opravdu hluboké a zejména vodnář si zakládá na tom, že jeho city mají pevný základ. Vzájemný respekt je zde stavebním kamenem.

Společnost

Obě tato znamení jsou velmi společenská a se spoustou přátel, každé ale trochu jinak. Vodnář je takový zachránce světa. Má tendence neustále řešit problémy všech okolo a snaží se podat pomocnou ruku každému, kdo o to požádá (a leckdy i bez toho). Oproti tomu blíženec je zkrátka jen společenský typ. Má rád hodně lidí okolo sebe a vyhovuje mu široká paleta známých. Sice příliš nechápe vodnářovy tendence zachraňovat svět, ale nebrání jim, sám moc dobře ví, že omezení svobody je to nejhorší, co může partnerovi udělat. Ti dva jsou zkrátka ve společnosti jako doma, rádi si společně vyjdou a mají hodně přátel. Vodnář má navíc tendence jít tak trochu proti proudu. Bývá vizionář a vizionáři jsou málokdy pochopeni. Ostatní ho tak mají za podivína a rebela. To může být blíženci, dychtícímu po pozitivních společenských vztazích trochu proti srsti, ale za chvíli se z toho zase oklepe. Nemá problém v tom najít si kamarády a když tady jeho polovičku tady nevzali, snad se poštěstí jinde.

Organizace

Zní to všechno až neuvěřitelně dobře a jednoduše? Vypadá to, že ti dva se k sobě hodí tak moc, až je to divné? Jako přátelé by se k sobě opravdu hodili výborně. Jako samostatné bytosti ve velmi volném vztahu, kdy se neustále rozchází a zase dávají dohromady, jako partneři v diskuzi a v posteli, zatímco ve skutečnosti na sobě absolutně nezávislí. To ano. Ale jako životní partneři nebo jako někdo, kdo chce založit rodinu, tam už je to komplikovanější. Všechno se odvíjí v jejich sdílené touze po svobodě, nezávislosti a v rozlítanosti. Ani jeden z nich příliš nepřemýšlí nad praktickými věcmi a nepřipouští si je. A tak se ani jeden neobtěžuje v tom starat se o dům, myslet na správu rodinné kasy nebo zodpovědně plánovat rodinu. Pokud to ti dva myslí spolu doopravdy vážně, měli by se především uklidnit a začít myslet na reálné, praktické věci.

Po mezilidské stránce si tihle dva dokonale sednou. Mají stejné zájmy, baví je podobné věci, a hlavně nemají tendence se navzájem svazovat a kontrolovat. Jejich vztah bude postaven na otevřenosti a respektu. Když se navíc naučí zodpovědně hospodařit, bude to naprosto ideální vztah.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz