Jak se k sobě hodí Býk a Býk

Býk
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Každé zemské znamení je určitým způsobem, ano, přízemní, svázané s materiálnem a příliš se nezabývající něčím filozofickým a neuchopitelným. A přesně takoví jsou i Býci. Ale jací jsou ještě?
Býk
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Každé zemské znamení je určitým způsobem, ano, přízemní, svázané s materiálnem a příliš se nezabývající něčím filozofickým a neuchopitelným. A přesně takoví jsou i Býci. Ale jací jsou ještě?

Býk a Býk - Partnerský horoskop

Býci jsou solidní, zodpovědní a svědomití. Rádi si užívají luxusu a potrpí si na tělesné požitky. Jak to funguje, když se sejdou dva takoví?

EKG

Setkání dvou stejných osobností vždy znamená jakousi předvídatelnost a závislost průběhu vztahu na aktuálních emocích. Býci nikdy zrovna nehýří vášní, netryská z nich touha a nemají problém s tím si počkat. Proto je jejich vztah spíše klidný než plný nepředvídatelných zvratů. Připomíná pomalé a plynulé ekg a nádherné chvíle plné pohody se střídají s těmi horšími, kdy se do vztahu vtírá nuda a stereotyp.

Doteky

Býci jsou velmi fyzicky zaměření, nemají problém promazlit spolu celou noc, vyloženě si užívají fyzický kontakt s tím druhým a potřebují ho. Tyto páry jsou velmi „dotykové“. Hlavně na začátku se k sobě hodně mají, neustále se potřebují držet za ruku nebo alespoň jinak nenápadně dotýkat.

Solidní

Býci stojí nohama pevně na zemi, a to se projevuje i na jejich vztahu k penězům. Jsou hospodární, šetrní a vždy mají „pojištěné“ zlé časy. Většinou si nechávají jistou finanční rezervu, aby si byli jistí, že z ní dokáží v případě nutnosti vyžít. Tím, že jsou v páru takoví oba dva odpadají problémy s dohady a diskuzemi. Šetří oba. Ženy – býci navíc bývají dost domácky založené a dobře se starají o domácnost, což býci – muži zase opravdu potřebují. Čistý a udržovaný rodinný krb je pro ně nesmírně důležitý.

Luxus

Domov dvou býků bývá čistý a uklizený. Tím, že jsou býci dost požitkářsky založení a potrpí si na dobrém jídle a pití bývají také dobrými kuchaři. Oba rádi vaří a ve vztahu si potrpí na pravidelné a vyvážené stravování. Býci dokáží velmi ocenit luxusní věci a umění a díky své spořivosti si na to většinou také dokáží našetřit. Jejich dům tedy bývá plný krásných (a drahých) předmětů. Luxusní auto, žena si dopřává ty nejzářivější šperky a můžete si být jistí, že pokud vířivku dosud nemají, rozhodně si ji brzy pořídit chystají.

Kariéra

Pro býky je charakteristické budování kariéry. Podnikat začínají jako velmi mladí a snaží se nejdříve si vybudovat sociální zázemí, než se pustí do založení rodiny. V budování kariéry se býci podporují a umí si pomoci (a nevyčítají si navzájem, že se více věnují své práci než sobě).

Materialismus, žárlivost a majetnictví

Velkým nebezpečím býků je až přílišné lpění na věcech a majetnické sklony i ke „svým“ lidem. Býci žárlí, mají tendenci si druhého naprosto přivlastnit a chtít ho naprosto kontrolovat. A to je problém. Protože býci jsou také nesmírně tvrdohlaví a když se po dlouhé době konečně i vytočí, i poměrně rázní, agresivní a neústupní. Majetnictví a žárlivost býků je problémem, na kterém musí pracovat oba partneři dohromady. Musí se naučit respektu a důvěře k druhému. Býci jsou obecně hodně rodinně založení, nevěra je pro ně doopravdovou ránou. Důvěra v to, že je ten druhý nepodvádí a opravdu nepodvádět je základ.

Tvrdohlaví

Býčí tvrdohlavost je oříšek, který se musí rozlousknout opravdu jemně a opatrně. Samozřejmě, že nejlepší cestou v případě neshody mezi partnery je prostě komunikace, diskuze o problému a pokus o nalezení kompromisu. Pokud to nebude možné, nejschůdnější cestou je rozdělení si „pravd“ – dneska ustoupím já, zítra ty. Pravděpodobně to není nejchytřejší řešení, ale je jednoduché, funkční a pro fair-play ctící býky ideální.

Čím starší tím lepší

Zajímavé na býcích je to, že časem se jejich vztah usazuje, zklidňuje a bývá „kvalitnějším“. Neprochází tak často krizemi jako jiné páry, zkrátka i zde ctí pravidlo že čím starší, tím lepší. Býci v sobě navzájem zkrátka hledají (a nacházejí stabilitu) a pevný bod. Oceňují jistoty a jasné věci. Ano, možná jsou někdy trochu nudní, ale zrovna jim dvěma to většinou nevadí a hodí se tak k sobě velmi dobře, ostatně jako všechna prakticky založená znamení.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz