Jak se k sobě hodí Býk a Ryby

Býk
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Každé zemské znamení je určitým způsobem, ano, přízemní, svázané s materiálnem a příliš se nezabývající něčím filozofickým a neuchopitelným. A přesně takoví jsou i Býci. Ale jací jsou ještě?
Ryby
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03
Ryby jsou nesmírně citlivé bytosti, které si cení harmonických vztahů, pohodlí rodinného krbu ale zároveň jsou velmi cílevědomé a dost často káží vodu a pijí víno… Co dalšího je ale charakterizuje?

Býk a Ryby - Partnerský horoskop

Býk je klidný solidní a stabilní. Ryby jsou naproti tomu všechno jen ne praktické a urovnané. Může to fungovat?

Nepraktik

Ryby jsou extrémně rozlítané, neuspořádané a neklidné znamení. Nemají pořádek ani ve svých věcech natož pak v hlavě. A to může stabilnímu býkovi vadit. Ryby vlastně pořádně neví, co chtějí. Nejdřív řeknou něco, pak si to rozmyslí a zvolí opak. A chudák býk absolutně netuší, na čem je. Zatímco on si cení jasných věcí, ryby utíkají do fantazie a sní si vlastní vymyšlené světy, na hony vzdálené těm reálným. Býk má tak tendence řešit všechno za oba. Protože má rád věci srovnané a ví přesně co chce (a zejména v oblasti peněz), stane se mentorem ryby a začne jí věci organizovat sám. A to není zrovna ideální cesta.

Bouře

Ve chvíli, kdy se rybě ze vztahu začne vytrácet kouzlo a romantika, tedy když začne mít dojem, že ji býk zbytečně kritizuje, začne se bránit. Na první pohled je toto znamení citlivé a neublížilo by mouše, ale běda, když se naštve. To dokáže vyvolat pořádné povodně. A právě rýpání býka a narážky na její věčnou nepraktičnost jsou problém. Ryba začne mít pocit, že ji býk nemiluje a jen se ji snaží předělat k obrazu svému. Citlivá ryba plná emocí tohle bere opravdu špatně.

Závislost

Druhý nešvar býkovy tendence rybku mentorovat a řešit její problémy, když ona toho schopná není, tkví v tom, že se na něm pak ryba stane závislá. A to samozřejmě není dobré. Jednak se pak už vůbec nenaučí žít v reálném světě a zvykne si absolutně setrvávat ve fantazii. Dále to pro ni činí docela slušný problém ve chvíli, kdy by se měli s býkem rozejít. Protože ryba se pak o sebe prakticky není schopná postarat. A v neposlední řadě to dělá problém i býkovi – vztah by měl být ze své podstaty vyrovnaný, partneři si být rovnocenní. Tato závislost ale mezi ně vnáší jasný nepoměr, který zkrátka nemůže mít pozitivní vyústění. Býk si pak ryb přestane vážit, jeho zatížení, kdy pracuje za dva, ho vysiluje a zkrátka usoudí, že tohle už nemá zapotřebí. Ve chvíli, kdy zkusí nějaké problémy řešit komunikací, ryba pravděpodobně navrhne naprosto šílený postup, který se příliš neslučuje s realitou, a to ho ještě více utvrdí v tom, že toto nemá budoucnost.

Řešení

Řešení je jednoduché. Býk musí upustit od svých mentorovacích sklonů, musí se snažit rybku jemně a opatrně přivést k řešení praktických problémů ale ne to dělat celé za ni. Díky vrozené trpělivosti se mu to může skvěle podařit. Býk by si také měl uvědomit, že ryba není prostě jen neschopná. Je zasněná. Lítá v oblacích. Ale to neznamená, že je pro normální život nepoužitelná, jen potřebuje trpělivost a trochu navedení.

A ryba by se pak zase měla snažit. Nepropadat beznaději a lenosti a nenechávat všechno na býkovi. Uvědomit si, že fantazie je krásná věc, ale žít se dá pouze v realitě. Uvědomit si, za co stojí za to bojovat a pak se o to bít. Ryba by se zkrátka měla naučit mít pod kontrolou své emoce a snažit se trochu dostat do reality. A býk mít pro její eskapády pochopení.

Obohacení

Jejich život jinak může být velmi šťastný, když se naučí toto překonat. Obě znamení jsou velmi věrná a citově navázaná na toho druhého. Zároveň se od sebe mají co naučit a nehrozí, že se ve vztahu budou nudit. Oba jsou zároveň také velkými milovníky umění a v tom si velmi sednou. Společných zájmů zkrátka mají více než dost a naděje na tak krásný a vyrovnaný vztah, jaký mohou mít tihle dva za to přece stojí ne? Tak se ryby vzmužte a býci přestaňte je tolik mentorovat a vše může být opravdu nádherné.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz