Jak se k sobě hodí Panna a Kozoroh

Panna
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Existuje-li znamení, které se nejlépe pozná tak, že ho nikdy, nikdy neuvidíte ve špinavém tričku, bude to Panna. Proč to tak je a jaké Panny bývají?
Kozoroh
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Máte ve své blízkosti někoho, o kom se dá říct, že je až přemoudřelý? Vždycky klidný, do ničeho se nevrhá po hlavě, všechno si pečlivě promyslí a řídí se předem promyšlenými plány? Porotm to určitě bude Kozoroh. A co vlastně Kozorohy definuje?

Panna a Kozoroh - Partnerský horoskop

Oba dva racionální, oba spolehliví, zdrženliví, ambiciózní a organizovaní. Tihle dva se zkrátka našli. Jak jim to bude klapat ve vztahu?

Stabilita

Jak jinak nazvat poklidné soužití těchto dvou, než touhu po stabilitě? Oba dva racionální, žijící pevně v realitě. Nepodléhají nesmyslným snům. Vědí, kde je jejich místo a čeho chtějí dosáhnout, Je pro ně charakteristická tvrdá práce, aniž by čekali na zázrak. Vědí, že všechno, co chtějí musejí získat sami. Jsou ambiciózní a cílevědomí. A také se dobře vyznají ve financích a málokdy díky svému velmi střídmému až asketickému hospodaření trpí finančním nedostatkem.

Kritika

Kdo slyšel o panně něco více, už musí rovnou kroutit hlavou. Ano, zase ta její zpropadená kritičnost. Sklon nevybíravě hodnotit všechny kromě sebe a nebýt nikdy s ničím spokojený. A kozoroh je na to citlivý. Ne, nenaštve s, ani neuletí. Uvrhne ho to do depresí. Tolik ambiciózní kozoroh, který touží po tom dobýt si uznání ostatních. Dobýt si ho ale nikoliv velkorysými slovy, ale tvrdou prací a reálnými výsledky, které se za ní skrývají. A právě zdánlivé přehlížení a neustále připomínání chyb ze strany toho, kdo mu má být nejblíže ho nesmírně deptají. Protože se zároveň jedná o velmi uzavřené znamení, které mívá jistý iracionální pocit, že „nemá právo“ si stěžovat nebo vlastně říct, že se mu něco nelíbí. A tak jen tiše trpí a hroutí se z toho. Tohle všechno si musí panna uvědomit a svou kritiku trochu omezit nebo jin alespoň pokládat konstruktivně. A nezapomenout kozoroha pravidelně chválit a oceňovat za jeho výborné výsledky. A kozoroh? Ten by se měl na oplátku naučit o svých problémech mluvit. Uvědomit si, že tím druhého nijak neraní a není to žádná ostuda, přímo si s druhým promluvit o tom, co komu vadí a jak na tom společně zapracovat.

Chlad

Panna se zase pravděpodobně bude potýkat s pocity chladu ze strany kozoroha. Ten totiž není příliš zvyklý projevovat emoce. Většinou důkazy lásky podává spíše činy než slovy nebo dotyky. A to může pannu mást. Možná by nebylo od věci promluvit si o tom, jakými způsoby cítí každý z páru, že je mu projevována láska a jak ji potřebuje dávat najevo.

Oddanost

Jestli tihle dva v něčem excelují, je to jejich oddanost. Ano, vytyčili si nejen v kariérní oblasti ambiciózní cíle. Ale právě absolutně věrný kozoroh a panna si dokáží stát po boku za všech okolností, toho druhého chránit, podpírat ho a pomáhat mu, jak jen mohou. Jsou si ve vztahu obrovskou oporou a je to pro n oba nesmírně důležité.

Mají úroveň

Tohle se asi nedá vyjádřit jinak, než že tihle dva mají úroveň. Nejsou nijak vášniví, do ničeho a ani na sebe se nevrhají, na všechno si dokáží počkat. Vždy se projevují velmi kultivovaně, dávají si pozor, aby neudělali žádné společenské faux pas (mohou mít až hrůzu z toho, že se ztrapní na veřejnosti). Mají svůj styl, udržují si jistou úroveň, dokáží ocenit krásné věci a nikdy je neuvidíte ve špinavých šatech. Zároveň ale nejsou rozhazovační, vydělaných peněz si dokáží vážit a zásadně nekupují zbytečnosti. Sice čas od času ve vztahu nějaká taková malá hezká „zbytečnost“ neuškodí, ale pokud jsou s tím takto oba spokojení, proč ne?

Jen aby se láska nevytratila

Pozor by si kozoroh a panna ovšem měli dát na to, aby se jim v zápalu práce, budování kariéry a dlení ve vysokých ambicích ze vztahu nevytratila láska. Nezapomněli na to, že by měli věnovat čas i sobě navzájem. Nezapomenout jen tak relaxovat, užívat si prostou přítomnost a blízkost toho druhého. Na chvíli vybočit z proudu, nehnat se pořád za něčím ale zastavit se a společně někde usednout a popovídat si. I o tom je totiž vztah, a to by se z něj nikdy nemělo vytrácet.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz