Jak se k sobě hodí Panna a Váhy

Panna
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Existuje-li znamení, které se nejlépe pozná tak, že ho nikdy, nikdy neuvidíte ve špinavém tričku, bude to Panna. Proč to tak je a jaké Panny bývají?
Váhy
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Váhy bývají rozvážné, často vyvažují konflikty a zvažují pro a proti tak dlouho, až se vůbec nerozhodnou. Jaké vlastně jsou Váhy? Které vlastnosti je charakterizují?

Panna a Váhy - Partnerský horoskop

Váhy si cení estetických věcí. Jsou harmonické, nesnáší konflikty a prakticky jsou ochotné udělat cokoliv, aby se jim vyhnuly. Panny jsou rázné, systematické, pečlivé a rády kritizují. A co se těch věcí týče, panna neuznává nic, co není užitečné a v žádném případě není ochotná vyhazovat peníze kvůli nějakým blbostem. Jde tohle dvojí nějak dohromady?

Spolehlivost

Jednou ze základních definicí panny je fakt, že je absolutně spolehlivá. Zásadně chodí včas, co slíbí to dodrží, i kdyby ji to mělo stát nervy a pro ty, které miluje, by se rozkrájela. To samé čeká i od svého vysněného protějšku. Ale co se spolehlivosti týče, je šarmantní a elegantní váha zoufalým zklamáním. Váhy chodívají pozdě, že něco slibují si pravidelně ani nepamatují a zodpovědné také třikrát nejsou. Při soužití s pannou by si ale měly uvědomit, že jakékoliv narušení důvěry je pro pannu katastrofou. A věčné nedodržování toho, na čem se s partnerem domluvily, berou jako nerespektování vlastní osoby. Panny si to zkrátka účtují osobně. Proto, milé váhy, pozor. Zkuste tento nešvar vyřešit a naučit se dělat panně radost tím, že budete dodržovat určené termíny a dohody. Pro pannu to bude jako vyznání lásky a vám to zas tolik neublíží, ne?

Výmluvy

Váha nesnáší konflikty. Odmítá se hádat a řešit vlastně cokoliv problematického, co by se jí mohlo týkat. Na panniny výčitky (třeba i ohledně pozdního chození) reaguje nevšímavostí a snaží se co nejrychleji odvést řeč jinam. Váhy by se ale měly naučit podívat problému do očí a řešit ho. Výmluvy, proč druhý přišel pozdě pannu spíše rozzlobí a ta začne mít dojem, že se tu děje něco za jejími zády. Což je něco, co panny doopravdy nesnáší, představu že neví o všem, co se kolem jich děje.

Manipulace

Váhy jsou velmi zručnými manipulátory. Vždy dokáží získat co chtějí, a tedy přehodit řešení vlastních problémů na pannu. Tu to ale začne vytáčet, jak již bylo řečeno dříve, panny špatně nesou pocit, že jimi někdo hýbe bez jejich vědomí. A reagují přehnaně. Váhy se zkrátka musí naučit řešit si svoje věci samy a neházet je jinam. K tomu jim právě zodpovědné panny, které mají vždycky všechno skvěle vyřešené mohou pomoci. S manipulací ovšem souvisí i druhá stránka mince. A to tendence panny kontrolovat veškeré pohyby jejího okolí a mentorovat je. Pokus svázat váhy ale skončí fiaskem. Váhy potřebují svobodu, nerady se nechají omezovat natož kontrolovat, co kde a s kým dělají. Pokud to panna začne vyžadovat, uchýlí se ke lžím a budou se tím víc snažit dostat ven. Panny se totiž musí naučit, že vzdušné váhy potřebují svobodu. Věřit v lásku vah a to, že se vždycky vrátí a nechávat je toulat se. To samé platí i u kritiky.

Kritika

Harmonické váhy nesnáší, když jsou za něco kárány, něco je jim předhazováno a ve vzduchu visí problémy a výčitky. Přepečlivé panny se sklony k puntičkářství si důvod ke kritice najdou vždycky, je prakticky nemožné dostát jejich šíleným očekáváním a vysokým standardům. Ale také je to ideální recept, jak váhy co nejefektivněji odehnat. Panny by proto měli ze svého kritizování a hnidopišství trochu ubrat.

Finance

Váha miluje krásné věci a moc neřeší, jestli jsou užitečné nebo jen „lapače prachu“. Panna tohle nesnáší. Zbytečnosti jsou podle ní prostě zbytečné a sebehezčí neužitečná věc nestojí za to vyhazovat za ni peníze. Tady mohou ve vztahu vznikat velké spory. Ideální je jakýsi kompromis. Váhy se nebudou vrhat s nadšením za vším, co uvidí a panny jim čas od času něco pěkného přece jen koupí.

Domov

Váhy a panny budou mít i díky tomuto domek jako klícka, perfektně udržovaný díky pečlivosti panny a přitom útulný, s několika artefakty, které ulovila váha. Stejný pak bude i jejich společný život. Organizovaný, účelný ale přitom otevřený a nikoliv nudný.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz