Jak se k sobě hodí Rak a Ryby

Rak
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Jestliže existuje znamení, pro které je rodina vším, které se bude bytostně chtít usadit a vést domácnost, je to jistě Rak. Ale to nejsou jediné vlastnosti definující toto znamení. Co tu je dalšího?
Ryby
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03
Ryby jsou nesmírně citlivé bytosti, které si cení harmonických vztahů, pohodlí rodinného krbu ale zároveň jsou velmi cílevědomé a dost často káží vodu a pijí víno… Co dalšího je ale charakterizuje?

Rak a Ryby - Partnerský horoskop

Oba dva jsou hodně jemní, něžní a romanticky založení. Zároveň ani jeden z nich nemá úplně touhu vylétávat z hnízda, zkrátka si v mnoha věcech skvěle sednou. A jaký je ještě jejich vztah?

Platonická láska

Ani jeden z nich není, co se intimního sbližování týče, zrovna rychlý. Ve skutečnosti si dávají dost na čas. Potřebují si tím druhým být jistí a plně si uvědomovat i svou náklonností k němu. Dlouho jim trvá, než se dají dohromady, dokonce může jít nějakou dobu jen o platonický cit. A jim oběma dost vyhovuje. Romantické toužení bez naplnění je svým způsobem oba fascinuje a tvoří nádhernou předehru pro jejich další život. Vztah je u ryby a raka založen na romantice. Držení se za ruku, procházky při měsíčku, večeře při svíčkách a růže, to všechno mají rádi a potřebují to.

Oddělení

Pro oba je tohle spojení příjemná změna oproti předchozím vztahům. Většina ostatních znamení totiž miluje společnost, zábavu nebo práci a doma tráví jen málo času, mají dům jen za jakousi základnu a pevný bod. Ne tak ryba a rak. Ti oba jsou na domácí krb hodně fixovaní. A také na vzájemnou blízkost. Touží po tom trávit co možná nejvíce času spolu. A to se jim zejména na začátku, když spolu ještě nebydlí či teprve začínají randit, může podařit jen občas. Dlouhé odloučení je pro ně opravdu těžké. Tenhle pár by vztah na dálku příliš nezvládal. Sice pak touha jen roste a ti dva se na sebe velice těší, ale zároveň jsou vyloženě zoufalí, když musí bez sebe být tak dlouho.

Empatie

Oba jsou hodně citliví a empatičtí. Řídí se intuicí a city. Dokáží se do druhého vcítit a až zázračně mu rozumět. Jen podle výrazu nebo změny postoje těla poznat co si myslí a reagovat na to. Úžasné umění dvou citlivých bytostí. Dobře si tak rozumí, ale je tu i poměrně velké nebezpečí narušení rovnováhy a zranění toho druhého. Náladový rak a ryba, která je občas trochu mimo, mohou oba říct něco nevhodného a ten druhý to pak bude brát velmi špatně. Oba by se měli naučit řídit trochu více rozumem a přeci jen věci méně prožívat. Ušetří si tak spoustu zranění.

Fantazie

Jestli existuje něco, co rybu vyloženě definuje, je to její bohatý vnitřní svět. Miluje fantazii a často do ní uniká. A právě to může obohatit raka, ryba mu představí svůj fascinující svět a nechat ho pohltit se úžasným sněním. Rak v tomto vztahu hraje spíše roli toho praktického partnera. Stahuje rybku na pevnou zem, stará se o materiální stránky vztahu a provází rybu reálným světem, učí ji v něm fungovat. Je nutné, aby tuto roli zastal. Jinak se oba absolutně ztratí ve snění a naivní všeobjímající lásce. Těmhle dvěma dost hrozí, že naletí nějakým podvodníkům. Rak také bývá dost tvůrčí a má kariérní ambice. A ryba mu je obětavě pomáhá uskutečňovat.

Rodina

Pro oba je hodně důležitá rodina. Tu pravděpodobně budou mít velikou a spolu s tendencemi se svými nejbližšími obklopovat to znamená ve většině případů vícegenerační domácnost. Pokud ale chtějí založit rodinu, měli by si být vědomi, že by ji měli být schopni zabezpečit. A spočítat si, zda na to zkrátka mají.

Nuda

Velkým nebezpečím je, že vztah začne stagnovat v nudě a pohodlnosti. Oba budou zkrátka moc líní na to, aby svůj vztah nějak obzvláštnili. A občasná změna svědčí každému, jinak se vztah utopí ve všednosti. Na to by si měli dát oba pozor a snažit se své soužití obohacovat o nově podměty.

Rak a ryba mají opravdu štěstí, že se potkali. Jejich vztah klape dobře, především jejich romantické souznění citlivých duší konečně dojde svého vrcholu a oba jsou v náručí toho druhého naprosto šťastní.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz