Jak se k sobě hodí Ryby a Ryby

Ryby
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03
Ryby jsou nesmírně citlivé bytosti, které si cení harmonických vztahů, pohodlí rodinného krbu ale zároveň jsou velmi cílevědomé a dost často káží vodu a pijí víno… Co dalšího je ale charakterizuje?
Ryby
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03
Ryby jsou nesmírně citlivé bytosti, které si cení harmonických vztahů, pohodlí rodinného krbu ale zároveň jsou velmi cílevědomé a dost často káží vodu a pijí víno… Co dalšího je ale charakterizuje?

Ryby a Ryby - Partnerský horoskop

Emocionální, něžné a citlivé ryby, ztrácející se ve své nesmírné fantazii. Touží po vztahu jako z pohádky a takový také dostanou. Jejich soužití totiž rozhodně bude netypické. A to buď jako z krásného románu s růží na přední obálce, nebo jako z hororu. Prakticky nic mezi tím. A záleží jen na nich, jak dobrý vztah si dokáží vybudovat.

Utéct spolu

Když se dvě ryby potkají a zamilují se do sebe, okamžitě získají dojem, že by měli spolu někam prchnout. Odříznou se od okolí, skrýt se ve svých báječných snech a společně odejít. Odejít pryč, daleko od všech, kdo by mohli jejich štěstí narušit, daleko od mnohdy tvrdé reality. Ale pozor, tohle není úplně ideální. Pokud to totiž opravdu zrealizují a od svého okolí se odříznou, přijdou o jakoukoliv možnost terapie a odpočinku jeden od druhého. A co si budeme povídat, sem tam si každý od své drahé polovičky odpočinout potřebuje. Váš vztah sice totiž bude na začátku pevnější, ale také křehčí a při problémech se rozsype.

Dvě osobnosti

Problém je trochu v tom, že ryby mívají tendence mít dvojí tvář. V jednu chvíli hodné, milé, něžné a ani mouše by neublížily a v té následující pruská změna nálady, jsou depresivní, cynické a kousavé. A pokud se ten horší stav cyklicky u obou vrací, vzhledem k tomu, jak jsou na podobné stavy ryby citlivé se budou navzájem deptat a stahovat do propasti.

Komunikace

Tou základní věcí, kterou se ryby musí naučit, je dokázat spolu komunikovat. Mívají totiž tendence se diskuzím vyhýbat, mlžit a zamotávat se do vytáček. A to všechno jen ztěžuje. Pokud se ryby naučí mluvit spolu kvalitně a své problémy řešit hned, nečekat až se nastřádají a bouchnou v jediném hysterickém záchvatu, mají z poloviny vyhráno. Ovšem ryby mají problémy mluvit o svých citech a prakticky se to musí naučit. I proto by se v tom měli navzájem podporovat a jít do boje společně. Protože mohou po cestě neopatrně říct něco nešikovného tak, že toho druhého zraní.

Únik

Velkým problémem ryb je také to, že mívají tendence z jakékoliv nepříjemné situace unikat. Ztrácet se nejčastěji ve vlastní fantazii, která je růžová a o tolik lepší než realita. Pokud to ale budou dělat často a hodně, zjistí, že už spolu prakticky nežijí – jen existují vedle sebe, každý ponořen do svých snů. A to je škoda. Protože všechno tohle mezi nimi prohloubí propast a citové pouto, které je pro ně tak důležité, praskne. Ryby se musí naučit postavit se k problémům čelem, ne se jen litovat a utápět ve vlastní bídě. Sebelítost ještě nikdy nic nevyřešila, a právě ryby by si to měly uvědomit a začít své problémy řešit. Ne o nich jenom mluvit.

Udělat druhého šťastným

Uchvacující povahová vlastnost ryb je, že bytostně touží po tom, aby byl ten druhý spokojený. Jsou schopny pro něj udělat mnohé, chránit ho vší svou silou a pokud mají dojem, že mu někdo ubližuje, vyrazit tvrdě do útoku. Pozor potom ale, aby se vztah dvou ryb neproměnil v pasivní šedou zónu, kdy se oba budou snažit přizpůsobit tomu druhému a ani jeden nevyvine žádnou iniciativu. Proto se také musí mít na pozoru před jistou leností, která se ve vztahu může projevit. Na druhou stranu to ale také znamená, že ryby nemají problém s kompromisy. Ochotně si vyjdou vstříc a přizpůsobí se.

Kreativita

Skvělá příležitost se pro ryby nachází na poli kreativity a fantazie. Dokáží spolu o tom hodiny mluvit a realizovat se vymýšlením nejrůznějších plánů a teorií. S realizací to už pak bývá většinou trochu horší, zkrátka je potřeba, aby byl jeden z partnerů trochu dominantnější a zabránil tomu, aby se oba utopili v letargii a smířeném nic nedělání.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz