Jak se k sobě hodí Štír a Ryby

Štír
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Pravděpodobně neexistuje tak rozdvojené znamení jako je Štír. Na venek chladní, tišší, neprůbojní a a poddajní, ale uvnitř vřou emoce a touhy. A co dalšího ještě toto znamení definuje?
Ryby
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03
Ryby jsou nesmírně citlivé bytosti, které si cení harmonických vztahů, pohodlí rodinného krbu ale zároveň jsou velmi cílevědomé a dost často káží vodu a pijí víno… Co dalšího je ale charakterizuje?

Štír a Ryby - Partnerský horoskop

Citlivé emocionální ryby ztracené ve fantazii se na poli lásky potkávají se záhadným štírem s hlubokými city, vřícími emocemi, touhou po oddanosti a pevném poutu ve vztahu. Právě se střetly ty snad nejvíce emocionální znamení vůbec. Jak jim to bude klapat?

Emoce

Oba dva citově založení a emocionální. V tomhle si budou skvěle rozumět. Tím, že oba mají hodně hlubokou duši (a jsou tak trochu tajemní, záhadní a neproniknutelní) si skvěle rozumí. Konečně našli někoho, kdo jejich touhu po intimních a emočních prožitcích opravdu dokáže pochopit. Jediný problém může nastat, když se v emocích tak ztratí, že úplně zapomenou na realitu. Ryba, která se reality bojí a utíká do svých snů ochotně pozve štíra dál a když ten si nedá pozor, odtrhnou se od skutečného světa oba. Ale jen a pouze na emocích se vztah budovat nedá. Ti dva by si to měli uvědomit a je především na štírovi, aby rybu tlačit k hladině a nutil jí řešit i praktickou stránku věci.

Dominance

V tomto vztahu bude dominantní štír a ryba k němu bude vzhlížet a podporovat ho. To mu vyhovuje, protože má tendence toužit po tom věci kontrolovat a ovládat. A právě ryba mu to skvěle umožňuje. Nemá tendence se s ním přít nebo se do jeho rozhodnutí motat. Zároveň ráda většinou udělá to, na čem se se štírem domluví a pokud pochopí, jak důležité to je, snad se ani nezasní a nezapomene na to.

Sny

Štír má jednu úžasnou vlastnost. Je cílevědomý a ochranitelský, pro spokojenost toho, kterého miluje by udělal cokoliv. Takže rybka zde může najít někoho, kdo jí konečně pomůže splnit všechny její sny. Schopný štír je vezme a začne realizovat.

Přelétavost

Kamenem úrazu je přelétavost a nezodpovědnost ryby, které tím, že tráví spoustu času ve fantazii mají tendence zapomínat na skutečný svět a jeho problémy. Často se tedy může stát, že nedodrží, co slíbily nebo podají svému partnerovi chybnou informaci. To je pro štíra hřebíček do rakve. Ve vztahu potřebuje cítit absolutní důvěru. Ve chvíli, kdy začne mít dojem, že mu druhý lže či že se na něj nedá spolehnout, začne být podrážděný a naštvaný. Pokud si to ještě ke všemu vezme osobně, bude to brát jako útok a automaticky začne plánovat pomstu. Štíři si totiž všechny křivdy pečlivě pamatují a jsou schopní čekat nesmírně dlouho, jen aby se za ně ve vhodnou chvíli pomstili. Takovou ránu zezadu zase nemusí rozdýchat citlivá ryba. Pokud se štír bude snažit vypořádat se s tendencí ryb unikat silou, ryby se začnou ztrácet ve vlastní fantazii, kam za nimi nikdo nemůže a všechno bude ještě horší. Jediné řešení je o všem si na rovinu promluvit. A začít si věřit. Štír musí rybám důvěřovat, že ho nezradí, nepodvedou a když po nich bude něco doopravdy potřebovat, nezapomenou na to a splní to. No a ryby by si zase měly být vědomy, jak důležité tohle všechno pro štíra je a začít se tím řídit.

Intimní život

Intimní život těchto dvou bývá velmi bohatý, založený na něžnostech a vzájemné důvěře, což tihle dva bytostně potřebují. Užívají si i jen prostou přítomnost toho druhého a vůbec jim nevadí, když večer nejdou do společnosti, ale zůstanou doma a budou se mazlit. Pozor ale aby náruživý a vášnivý štír na začátku netlačil na pilu až příliš a něžné ryby nevylekal. Ty jsou totiž dost plaché a potřebují čas, aby se trochu osmělily. Zatímco štír je často spojován s erotikou a sexem, ryby nejdříve potřebují toho druhého důkladně poznat a naprosto mu věřit.

Zkrátka a dobře, když si tihle dva dají pozor, aby se neutopili ve snění a úplně neodtrhli od reality a dokáží zvládnout rybí nezodpovědnost, bude jejich vztah naprosto fantastický.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz