Jak se k sobě hodí Střelec a Střelec

Střelec
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Jako u všech ohnivých znamení, i život se Střelcem je jedna velká, divoká jízda. Střelci, a to je pravděpodobně jejich určující a nejdůležitější charakteristika, zkrátka nesnášejí nudu a stereotyp. A proto jsou ochotní udělat téměř cokoliv, aby se tomu vyhnuli. A jaké další věci a vlastnosti Střelce charakterizují?
Střelec
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Jako u všech ohnivých znamení, i život se Střelcem je jedna velká, divoká jízda. Střelci, a to je pravděpodobně jejich určující a nejdůležitější charakteristika, zkrátka nesnášejí nudu a stereotyp. A proto jsou ochotní udělat téměř cokoliv, aby se tomu vyhnuli. A jaké další věci a vlastnosti Střelce charakterizují?

Střelec a Střelec - Partnerský horoskop

Plný nadšení a životního optimismu. Rychlý, spontánní a nadevše milující svobodu. Někdy nešikovný a ve své nulové empatii až necitlivý, ale přitom dobrosrdečný a absolutně neschopný lhát. Takoví jsou střelci. Ale jak to vypadá, když se potkají ve vztahu a mají spolu založit rodinu?

Vyhraněné emoce

Jako všechna ohnivá znamení, i střelci jsou proslulí jsou výbušností a rychlou gradací emocí. A když žijí spolu, projevuje se to naplno. O zuřivé hádky, které vznikly a zase zanikly během minuty není nouze. Když se to spojí se střelcovou tvrdohlavostí, s jakou odmítá ustoupit ze své pravdy, musí být všem jasné, že létající talíře zde nebudou nijak neobvyklým jevem. Na druhou stranu si ale můžete být jistí, že u nich žádné problémy dlouho nekvasí. Všechno si řeknou na rovinu a ihned, do budoucnosti jim to ušetří spoustu nepříjemností.

Hecování

Střelci se rádi hecují a mají tendence se ve všem předhánět. Ať už ve sportovních výkonech – bývají sportovci a dobrodruzi, kteří spolu rádi podnikají všemožné akce a bláznivé výlety. Ale i v nabývání nových znalostí – střelci jsou velmi zvědaví a touží naučit se o světě okolo co možná nejvíce. A pak také na společenských akcích – kdo navštíví víc večírků, kdo vypije víc alkoholu… a to už tak pozitivní není. Střelci jsou šprýmaři, rádi si dělají srandu ze všech okolo i ze sebe navzájem. Bývají duší a bavičem každé společnosti. Problém ovšem je, že v tomhle obtížně poznávají míru. A dokáží se tak vyhecovat, že se jejich zábava může stát až nepříjemnou. Ne, nemyslí to zle, střelci jsou ve skutečnosti dost citliví. Jen absolutně postrádají empatii, schopnost vcítit se do druhých a nedojde jim, že už přestřelili. To samé může nastat i v otázce partnerské věrnosti. Střelci se budou navzájem tak trumfovat, kdo je oblíbenější, že je to zavede do náruče druhých. Výše popsané souvisí i se sklonem střelců riskovat a spoléhat se na své štěstí. Musíte si ovšem uvědomit, že zejména když jste ve vztahu, neměli byste tolik hazardovat. Ať už se zdravím tak se vztahem samotným. Druhého se to může nesmírně dotknout.

Svoboda

No jo, co ale s tím, když střelci nadevše vyznávají kult svobody, a právě tohle je něco, na čem svou svobodu a nezávislost demonstrují? Je skvělé, že se v tomhle sešli oba, a tedy se nebudou snažit toho druhého omezovat a svazovat. Jsou velmi tolerantní a svobodomyslní. Prakticky razí zásadu „žij a nech žít“. O to víc by se ale měli snažit krotit sami a z vlastní vůle. Protože jinak bude jejich vztah připomínat jen velmi otevřené přátelství s výhodami a nic hlubšího. Střelci by si měli uvědomit, že vztah je o dobrovolné ztrátě svobody pro toho druhého. A zejména pokud střelci plánují rodinu, musí se trochu zklidnit, usadit. Společné cestování, sem tam večírek či sólo akce ano. Ale ne pořád.

Komunikace

Co ovšem dva střelci zvládají na jedničku, to je komunikace. Nemají problém spolu navzájem mluvit prakticky o čemkoliv. Jsou otevření a přímí. A to je dobře, právě kvalitní komunikace, sdělení si, když bude mít jeden s něčím ve vztahu problém a společná práce na jeho řešení je základní kámen každého vztahu.

Praktická stránka

Střelci se pravděpodobní usadí a založí rodinu až dost pozdě. Zato bude jejich život nabytý společnými zážitky a skvělými dobrodružnými akcemi. Měli by si ale dát pozor na praktickou stránku věci a stanovit si pevné úkoly, co bude kdo vykonávat, aby se neutopili v chaosu. Totéž neplatí jen o správě domácnosti, ale i financí.

Střelci jsou snílci a když najdou svou ctižádostivý životní cíl shodně a udrží si svůj pověstný humor, budou vedle sebe kráčet (nebo spíš raketově létat) až do konce života.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz