Jak se k sobě hodí Střelec a Vodnář

Střelec
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Jako u všech ohnivých znamení, i život se Střelcem je jedna velká, divoká jízda. Střelci, a to je pravděpodobně jejich určující a nejdůležitější charakteristika, zkrátka nesnášejí nudu a stereotyp. A proto jsou ochotní udělat téměř cokoliv, aby se tomu vyhnuli. A jaké další věci a vlastnosti Střelce charakterizují?
Vodnář
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Typický samorost, který ani tak nejde proti proudu, jako ho spíše volně křižuje. Vodnáři jsou zkrátka originální, pokrokoví a sví. A co dalšího je vystihuje?

Střelec a Vodnář - Partnerský horoskop

Vizionář vodnář se setkává se snílkem střelcem. Oba dva kypící nadšením, chutí do života a touhou pomáhat druhým. Ale sednou si takhle skvěle i v lásce?

Vize

Oba mají spoustu plánu, cílů a snů. Rozdíl je jen v tom, že vodnář je dost racionální. Je to inovátor, který využívá vlastní inteligenci a nápady k tomu, aby zlepšil, změnil, přebudoval a postavil. Oproti tomu střelec se daleko více řídí intuicí. Je ztřeštěnější, víc riskuje a jeho způsob objevování nového je experimentování. Jejich základní přístup se tedy liší. Ale v zásadě si sednou. A i kdyby střelec mohl vodnáři připadat trochu dětinský, a naopak jemu vodnář zase postrádající odvahu, jsou oba tak otevření a nesoudí, že k tomu většinou nedochází. Žij a nechat žít, to je jejich heslo. Hlavně je ale tato jejich rozdílnost úžasná v tom, že se doplňuje. Rozum vodnáře se srdcem střelce, který dokáže trochu nadšení a duše vdechnout vodnářovým vizím, se kterými se snaží změnit svět k lepšímu. Vodnář má totiž tendence pravidelně zapomínat na detaily – a zejména pocity lidí, i když to dělá pro ně. Tak nějak postrádá cit, který mu doplňuje právě střelec.

Podivíni

Okolí je může považovat trochu za podivíny. Věčně ztracené ve svých vysněných plánech, které mají tendence nechávat nedokončené. Se spoustou známých, každý večer na jiném večírku, a přitom pořád tak plní energie. Je skvělé, pokud se shodnou ve svých ideálech. Pak jsou nesmírně pevnou a výkonnou dvojicí. Občas by ale neměli zapomínat přistávat na zem a starat se o praktické věci. Pozor na přílišné plýtvání penězi. Ať už na vlastní zábavu (střelec) nebo pro své přátele a ty, kteří to potřebují (altruista vodnář).

Otevřenost

Skvělé je, že v tomhle vztahu jsou oba otevření, upřímní a nepřecitlivělí. Mohou si tedy dovolit říkat v podstatě cokoliv a mluvit spolu o všem, co je trápí. A to je hrozně důležité. Právě kvalitní komunikace je základem každého vztahu. Ti dva spolu zkrátka musí umět mluvit. A to vodnář a střelec zvládají na jedničku.

Nevyzpytatelný

Oba dva touží po hlubokém vztahu, a i když vyznávají nadevše svobodu, potřebují cítit s tím druhým pevné spojení. Pozor by si proto měli dát právě na přílišné uvolnění vztahu. Protože pokud povýší svou touhu po svobodě a možnosti dělat si co chtějí bez ohledu na druhého nad vzájemnou blízkost a společný čas, spjatý s dobrovolným omezením svobody a nezávislosti, jejich láska se postupně přetaví pouze v přátelství a oni najednou zjistí, že toho druhého vlastně vůbec nepotřebují. S touhou po hlubokém vztahu ovšem souvisí i úplné poznání toho druhého. A to může vodnář trochu blokovat díky své nevyzpytatelnosti a trochu náhodném chování, což může neempatického střelce štvát.

Rodina

Tihle dva se pravděpodobně nepohrnou do toho založit si rodinu. Bude jim trvat dlouho, než se usadí a nic na tom nezmění ani fakt, že rodina pro ně bude představovat doslova střed světa a budou pro ty, které milují udělat prakticky cokoliv. Dokonce i omezit své koníčky. Ale než k tomu dojde, hodlají si pořádně užít života.

Nové

Oba dva milují všechno nové, co ještě neznají. Zatímco vodnář ovšem je vyloženě moderní a s oblibou si kupuje nové digitální hračičky, střelec zkrátka jen miluje vstřebávání informací. Oba se toho budou mít spolu mnoho co učit a rádi budou objevovat zajímavosti světa ruku v ruce. Jejich zvídavé povahy si v tomto skvěle rozumí.

Intimní sféra

V intimním soužití si tihle dva skvěle rozumí. Oba jsou spontánní, divocí a rozhodně nejsou ostýchaví nebo upejpaví. V posteli si budou zkrátka rozumět úplně stejně jako ve vztahu. Tvoří energickou, nadšenou a harmonickou dvojici, která když nezapomene na praktické fungování, bude mít i krásný vztah bez jakýchkoliv problémů.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz