Jak se k sobě hodí Váhy a Váhy

Váhy
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Váhy bývají rozvážné, často vyvažují konflikty a zvažují pro a proti tak dlouho, až se vůbec nerozhodnou. Jaké vlastně jsou Váhy? Které vlastnosti je charakterizují?
Váhy
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Váhy bývají rozvážné, často vyvažují konflikty a zvažují pro a proti tak dlouho, až se vůbec nerozhodnou. Jaké vlastně jsou Váhy? Které vlastnosti je charakterizují?

Váhy a Váhy - Partnerský horoskop

Nezodpovědné, přelétavé, toužící po harmonii a estetice. To jsou nejčastější charakteristiky vah. Jak to ale vypadá, když se dvě takové dají dohromady?

Harmonie

Váhy touží po harmonii tak moc, že udělají pro její zachování prakticky cokoliv. A tedy se budou zuby nehty bránit jakémukoliv konfliktu. V každém vztahu vyvstanou dřív nebo později nějaké křivdy a problémy. Když je nebudete řešit, ony nezmizí. Jen se budou ukládat, bobtnat, a nakonec i poklidné, nekonfliktní a mírné váhy zkrátka vybuchnou a rozpoutají v domácnosti příšernou hádku. Pro zdravý vztah je důležité si toto nebezpečí uvědomit a naučit se o všem mluvit otevřeně. Dát si pravidlo, že kdykoliv bude mít jeden partnerů s něčím problém, druhému to řekne a budou to společně řešit, Není přece možné všechny spory řešit hádkami a dohadováním. Konstruktivní diskuze by přece nemusela být proti srsti ani vahám. Pozor ale, proto aby dvě váhy opravdu dosáhly rovnováhy, je nutné, aby začaly se změnou především u sebe a nečekaly, že všechno vyřeší partner a měly tak na něj přehnané nároky.

Rozhodnutí

Dalším kamenem úrazu v povaze a soužití s váhou – natož když spolu žijí dvě váhy, je nutnost rozhodovat se. Váha má tendence se rozhodnutím vyhýbat a všechno přehazovat na partnera (také na partnera s oblibou převádí i své problémy a chce, aby je řešil za ní). To ale u dvou takových nejde. Maximálně se zacyklí v tom, že si to budou přehazovat navzájem jeden na druhého a zase zpátky. Pak to raději nechají být s tím, že se to třeba promlčí a nikdy nic nevyřeší, plus z toho samozřejmě mohou vzniknout šílené problémy. Váhy jsou ve vztazích zvyklé ustupovat. A tady to najednou nejde. Řešení? Striktně si rozdělit „sféry vlivu“ a dohodnout se, kdo bude řešit co. Jeden jednání s úřady, druhý papíry ohledně domácnosti… Zkrátka si jasně vymezí, co je čí zodpovědnost. A pak to samozřejmě dodrží.

Spolupráce

Váhy jsou velmi kreativní znamení. S radostí vymýšlí nejrůznější projekty a na nich se se vší svou tvůrčí silou podílejí. Pokud se dvěma vahám ve vztahu podaří najít v tomto společnou řeč a budou mít podobné zájmy, na kterých se budou moci společně realizovat, velmi to jejich vztahu prospěje. Protože dokáží ocenit dobrý nápad a kreativní řešení, stoupne v jejich očích pak ten druhý v ceně. Skvěle si rozumí i v komunikaci. Pro váhy je totiž důležité citové a emoční porozumění. A to právě v náručí druhé váhy konečně najdou. Klape jim to i v intimní sféře. Vyžadují něžnost a přiměřenou romantiku, všechno elegantně a s šarmem. A právě to dokáže druhá váha skvěle splnit.

Domov

Váhy netráví doma zrovna mraky času, ale jsou rády, když mají nějaké pevné útočiště, kam se mohou kdykoliv vrátit a načerpat síly na další kolo. Dost času totiž tráví venku mezi přáteli. Díky svému citu pro estetiku mají váhy tendenci si domov zdobit a vynakládat někdy až nepřiměřené finanční prostředky na to, aby dostál jejich vysokým nárokům na krásu. Pozor ale na to, váhy jsou známé svým laxním přístupem k penězům, a proto byste se měli trochu hlídat, abyste se kvůli vaší touze vlastnit designové předměty a dostávat módním trendům nedostali do finanční nouze. Bylo by dobré ustanovit si ohledně nakládaní s penězi určitá pevná pravidla.

Věrnost

Váhy jsou poměrně přelétavé. Jak v činech a názorech tak i v otázce partnerské věrnosti. Jsou v tom až alibistické, schopné na toto téma dělat vtipy, rozčilovat se či mít na obhajobu věrnosti dlouhé ohnivé proslovy a pak jít a klidně se s někým spustit. Vzhledem k tomu, že jsou takoví v tomto vztahu oba, bylo by nejchytřejší dohodnout si určitá pravidla, narovinu a otevřeně si o věrnosti promluvit. Zvážit možnost otevřeného vztahu a za jakých podmínek.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz