Jak se k sobě hodí Vodnář a Vodnář

Vodnář
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Typický samorost, který ani tak nejde proti proudu, jako ho spíše volně křižuje. Vodnáři jsou zkrátka originální, pokrokoví a sví. A co dalšího je vystihuje?
Vodnář
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Typický samorost, který ani tak nejde proti proudu, jako ho spíše volně křižuje. Vodnáři jsou zkrátka originální, pokrokoví a sví. A co dalšího je vystihuje?

Vodnář a Vodnář - Partnerský horoskop

Vizionáři a větroplaši. Nezodpovědní a přitom všeobjímající, milující všechny a toužící všem pomoci. Takoví jsou vodnáři. Racionální a plní ideálů. Jak to vypadá, když se dva takoví potkají a mají spolu žít?

Svoboda

Oba dva milují svobodu. Touží po tom sem svobodně rozlétnout a vyzdvihnout lidstvo ke hvězdám. Jejich touha po nezávislosti je tak silná, že může být občas až fanatická. A soužití dvou blíženců se promění v závod o to, kdo doletí dál, bude častěji venku a bude mít více přátel. A tak se ti dva budou potkávat jen ve dveřích a vlastně se z nich stanou přátelé s výhodami. Toho by se měli za každou cenu vyvarovat, protože potenciál tohoto vztahu je tak velký, že rozhodně nestojí za to ho tak lehce zahodit.

Emoce

Emoce a city nejsou zrovna silnou stránkou vodnářů. Tím, že jsou racionální ale přitom nestabilní a rozlítaní se snadno může stát, že si ti dva tak nějak zapomenou projevovat lásku. A dostanou dojem, že je ten druhý vlastně už ani nemiluji. Toto je velký kámen úrazu, ve spojitosti s výše popsaným oddálením fyzickým může dojít i k oddálení citovému. Vodnáři všeobecně by se měli naučit dávat druhému najevo, jak ho mají rádi. Problém může nastat také v intimní stránce věci, vodnáři všeobecně totiž nejsou nijak erotičtí a vlastně erotiku ani k životu nepotřebují. A tak se budou míjet i v ložnici a připraví se tak o další prostor k budování citové vazby.

Ideály

Vodnáři jsou plní kreativity a ideálů, milují pokrok a techniku a v tomhle si skvěle rozumí. A když se ve svých plánech shodnou, mlže z nich být skvělá tvůrčí dvojice. Navzájem se ohromně inspirují a posunou dopředu, a protože to je pro vodnáře skoro to nejdůležitější vůbec, budou se za to zbožňovat. Zároveň budou mít pochopení pro „libůstky“ toho druhého, zejména oblibu v moderních elektronických hračkách a tendenci budovat si mraky kamarádů a ty všechny pravidelně hostit. Pozor by si ale měli dát na správu domácnosti a zejména rodinné pokladny, aby jim všechny peníze neodlétly komínem. Zřejmě bude třeba dát si ohledně fungování v domácnosti i peněz jistá závazná pravidla, kterými se budou řídit.

Názory

Názory a životní postoje mívají vodnáři dost podobné. A není-li tomu tak, pak je to alespoň prostor pro vedení dlouhých a plodných intelektuálních diskuzích, protože díky tomu, že jsou otevření a volnomyšlenkářští, zásadně nikoho neodsuzují a nemají problémy s tím přijmout myšlenky druhého. Protože jsou tak trochu rebelové, může se na ně okolí dívat jako na podivíny. Nedají se svázat konvencemi a zásadně chodí proti proudu.

Změny

Vodnáři milují změny a aktivitu. V tom si rozumí, jsou dost náhodní a často tak mění věci na poslední chvíli. Ale co vadí všem ostatním druhý vodnář většinou rozdýchává dobře, protože ví, že ani on sám není bez viny. Co je na tomto vztahu skvělé je to, že se pravděpodobně spolu nikdy nebudou nudit a jejich vztah bude dynamický. A to je důležité. Pozor ale, aby to s těmi změnami nepřehnali a nebyli až příliš nestabilní. Chtějí-li se totiž uživit a založit rodinu, je důležité dokázat mít nohy pevně na zem a chovat se čistě prakticky. Toto může vyústit v třenice, pocity nespokojenosti a svázanosti. Vodnáři by si ovšem měli uvědomit, že tak vztahy prostě fungují, nejde mít rodinu, když budou pořád někde létat a hlásat své životní heslo o svobodě. Jsou to vzduchoplavci, a tak mohou mít, když vystoupí na pevnou zem, závratě. Ale ty je nutné překonat. Pokud se dokáží navzájem podpořit, a ne obviňovat z omezování svobody toho druhého, budou skvělým párem, který si bude rozumět a vypořádá se i s poměrně malou citovou hloubkou.

Podívejte se kdo se k sobě hodí

Charakteristiky znamení
Beran
Beran
21.03 - 20.04
Býk
Býk
21.04 - 20.05
Blíženci
Blíženci
21.05 - 21.06
Rak
Rak
22.06 - 22.07
Lev
Lev
23.07 - 22.08
Panna
Panna
23.08 - 21.09
Váhy
Váhy
22.09 - 22.10
Štír
Štír
23.10 - 22.11
Střelec
Střelec
23.11 - 21.12
Kozoroh
Kozoroh
22.12 - 20.01
Vodnář
Vodnář
21.01 - 19.02
Ryby
Ryby
20.02 - 20.03

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz