Informace
Ilustrace

Tinder přináší nové nástroje pro filtrování uživatelů

Match Group, mateřská společnost seznamky Tinder, nedávno oznámila horkou novinku: uživatelům seznamovací aplikace poskytne možnost filtrovat uživatele podle několika kritérií, například náboženství, politických preferencí nebo představ o vztahu.

Filtrování uživatelů podle několika kritérií

Společnost Match Group v únoru nastínila, že Tinder bude mít brzy novou sadu nástrojů pro filtrování uživatelů. Uživatelé aplikace budou moct filtrovat ostatní uživatele podle koníčků, politických preferencí, náboženství, typu vztahu, a dokonce i fyzického vzhledu, jako je výška nebo tvar postavy. Podle webu TechCrunch, který o tomto jako první informoval, si uživatelé budou moct vybrat z bezplatného nebo placeného filtru; dosud však nebyly zveřejněny o této funkci žádné další informace.

Tato aktualizace bude v zásadě komplexnější verzí funkce Tinder U. Díky této funkci se můžete snadněji propojit s dalšími studenty ve svém okolí a jejich profily se v hodnocení objeví mezi prvními. Generální ředitelka Match Group Mandy Ginsberg uvedla, že tento nástroj dobře přijaly zejména ženy.

Propojení uživatelů díky aplikaci Swipe Night

Kromě nových filtrů se očekává, že Tinder uvede ve čtvrtém čtvrtletí na mezinárodní úrovni nové příběhy v aplikaci Swipe Night, ve které mají uživatelé sedm minut na učinění zásadních rozhodnutí, jež ovlivní příběh. Tato aplikace spojuje uživatele na základě toho, jak se v apokalyptické hře rozhodovali.

Obě funkce byly navrženy tak, aby poskytly uživatelům více kontaktů s lidmi, s nimiž mají něco společného. Tinder však nereagoval na dotaz, kdy se filtry objeví v aplikaci.

 

https://news.yahoo.com/tinder-offer-tools-allow-users-filter-matches-164110860.html

 

Líbil se vám článek?
Děkujeme za Váš hlas
0 0

Autor článku

Autor
Tomáš P.

Seznamky jsem dříve přehlížel, ale našel jsem díky nim svoji životní partnerku. Proto jsem se rozhodl začít psát na blog o seznamkách, abych pomohl i dalším ve hledání partnera.

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz