Tipy pro ženy
Ilustrace

10 pravidel, jak sbalit kluka

Myslíte si, že je takřka nemožné sbalit kluka svých snů? V tom případě vám můžeme říct, že to nemusí být pravda. Ano, velkou roli hrají i vzájemné sympatie a přitažlivost, ale k tomu, abyste své šance zvýšili, vám přinášíme 10 pravidel, jak sbalit kluka.

1) Buďte svá

Nehrajte si na něco, čím nejste. Kdyby vám to s vaším objevem přeci jen vyšlo, nechcete, aby se s vámi rozešel poté, co by zjistil, že nejste taková, za jakou vás měl. Neoblékejte se do toho, co jindy nenosíte. Neměňte slovní zásobu, abyste vypadala jinak.

2) Buďte přidrzlá

Muži mají rádi, když je jejich žena drzá a zároveň jako anděl. Nebojte se udělat si z něj někdy legraci. Víte, co se říká? Co se škádlívá, to se rádo mívá.

3) Buďte vtipná

Veselé holky jsou oblíbenější než ty, které se neusmějí, jak je den dlouhý. Velkým plusem je, když máte smysl pro humor a nemáte strach z toho, že byste se měli zasmát sami sobě.

4) Dbejte o svůj vzhled

Nemusíte hned na plastiku, ale je fajn, když o sebe budete pečovat. Noste to, v čem se cítíte dobře - díky tomu z vás bude vyzařovat pozitivní energie.

5) Buďte roztomilá

Roztomilé holky si kluka kolem prstu obtočí velmi rychle. V mužích to vytváří ochranitelské nutkání, kdy vám rádi pomohou.

6) Nechte ho, aby vás dobýval

Sice o něm možná máte velký zájem, zkuste ho ale nerušit třicetkrát za den. Muži jsou rádi za dobyvatele, chtějí mít pocit, že jsou to oni, kdo vás ulovil.

7) Buďte sebevědomá

Nepodceňujte se a mějte se rády takové, jaké jste. Zaujmete více, než kdybyste pořád mluvili o svých komplexech.

8) Nebojte se doteků

Dobře bude vypadat, pokud se jej občas letmo dotkneš - na ruce, paži. Tato gesta působí sexy.

9) Mějte se rády

Neshazujte se za své nedostatky, naopak vyzdvihněte své klady.

10) Nehrajte si na stíhačku

Můžete být ráda s mužem svých snů, nikdy jej však nekontrolujte tak, aby si myslel, že po něm jde stíhačka. Mohl by se vyděsit.

Autor článku

Autor foto
Tomáš P.

Seznamky jsem dříve přehlížel, ale našel jsem díky nim svoji životní partnerku. Proto jsem se rozhodl začít psát na blog o seznamkách, abych pomohl i dalším ve hledání partnera.

Napsali o nás

www.idnes.cz
www.studenta.cz
www.dama.cz
magazin.cz/